Komentarze (8)

vredo

@Wyrocznia Ja pi⁎⁎⁎⁎lę jaki to jest dzban, nasz Trump, jak w narodzie pijaków można zbankrutować browar? Oto on!

NiebieskiSzpadelNihilizmu

@vredo to jest przykład tego człowieka, który zapytany gdzie jest lewo, a gdzie prawo powie, że to trudna sytuacja jest i nie można go oceniać na podstawie tej odpowiedzi. Typ wszystko co mógł zrobić to po prostu nie obnosić się ze swoimi homofobicznymi poglądami. No to nie, jego "kurwa sprytny" łeb nie przewidział, że ludzie zrobią powiązanie na linii "homofobiczne poglądy - jakubiak - browar ciechan" i wypną się na jego produkt, żeby pokazać, że nie wspierają tego jego bełkotu. (-‸ლ)

kdjswq25

@Wyrocznia Jakubiak jest jednym z przykładów PZPRowskiego ścierwa, które jest tak głupie, że nie potrafiło nic zarobić na sprzedaniu się komuchom. Kaczyński potrafił.

Felonious_Gru

@Wyrocznia pomylił PGR z PZPR, wielkie mi rzeczy

nbzwdsdzbcps

@Wyrocznia Z poprzedniego ustroju mam ogrom umoczonych ludzi na wysokich stanowiskach, a najbardziej mnie boli nasz sędzia trybunału.

konto_na_wykop_pl

„Byłem, nie byłem” - nie wiem, to zależy od tego co o mnie wiecie

mehdnpl

tam jest BREDNIE czy ŚREDNIE, oba pasują

Michot

@Wyrocznia J⁎⁎⁎ny antykomunista z krwi i kości. Sól ziemi. Tej ziemi.

Zaloguj się aby komentować