@NatenczasWojski to nawet ogladalem ostatnio z dziewczyna xD to bylo dziwne i w sumie z perspektywy lat mozna powiedziec ze czasami to bylo zaskakujaco niepokojace jak na kreskowke, ale jam lasica i krowa i kurczak to bylo gowno ktore topilo mozg, tak to pamietam