Unia reaguje na wniosek Polski ws. kontrowersyjnych wizyt Orbana

Unia reaguje na wniosek Polski ws. kontrowersyjnych wizyt Orbana

Rmf24
Polacy postanowili zepsuć Orbanowi akcję propagandową i wytłumaczyć, że to nieładnie afiszować się z prezydencją UE podczas ściskania rąk zbrodniarzowi ściganemu przez Międzynarodowy Trybunał Karny. W środę na wniosek Polski ambasadorowie krajów Unii Europejskiej zajmą się sprawą węgierskiej prezydencji w kontekście kontrowersyjnych wizyt premiera Viktora Orbana w Kijowie, Moskwie i Pekinie.

#wojna #rosja #ukraina #wegry #uniaeuropejska #polska #wiadomosciswiat

Komentarze (9)

xsomx

Jechać z tym grubym knurem do samego końca.

Nasza racja stanu jest całkowicie przeciwna do węgierskiej.

NiebieskiSzpadelNihilizmu

Ojej, no jaka szkoda, że ruski pies właśnie został publicznie strzelony w pysk za sranie na dywan. Zresztą to nie pierwszy raz, bo ostatnio UE też miała w dupie orbanowskie sprzeciwy. Jeszcze kilka takich akcji jak z tymi wizytami, czy merdanie ogonem w stronę Putina i się okaże, że Węgry to będą w Unii tylko co najwyżej na papierze, bo wszyscy pokażą im drzwi i powiedzą wprost, że jak chcą się cmokać z komunistycznymi reżimami, to mogą wypierdalać.

LondoMollari

ruski pies


@NiebieskiSzpadelNihilizmu W węgierskim nazywanie kogoś "psem" nie ma tak pejoratywnego wydźwięku. Chyba nawet jest mile widziany nazywanie kobiet "suką", ale wiem to z drugiej ręki, więc bym na tym nie polegał.

NiebieskiSzpadelNihilizmu

@LondoMollari a w wielu innych językach jak najbardziej ma pejoratywny wydźwięk jasno dający do zrozumienia za co się kogoś uważa tak więc no ¯\_(ツ)_/¯

Alky

Niech Węgry będą przykładem losu, którego o włos udało nam się uniknąć tylko dzięki stawieniu się społeczeństwa na wysokości zadania podczas ostatnich wyborów.

Bij_Bolszewika

podobno orbana morda smierdzi jak dupa putina

Anteczek

"Miałem okazję rozmawiać zarówno z prezydentem Ukrainy, jak i Rosji. I wierzcie mi, następne dwa lub trzy miesiące będą o wiele bardziej brutalne, niż nam się wydaje - ostrzegł Orban. Dlatego "teraz jest właściwy czas", aby przejść "od polityki wojny do polityki pokoju" - podkreślił."

– jak dla mnie to brzmi, że rosja jest w chujowej sytuacji i za 2-3 miesiące spodziewają się dostać w dupę. Może to F-16 wejdą do służby, a może to wewnętrzne problemy rosji dadzą wreszcie o sobie znać...

sebie_juki

@Anteczek a może twardogłowi w rosji przekonali Putina do użycia "taktycznych głowic", i to będzie ta nowa brutalność? Albo do wznowienia regularnego celowego ostrzału obiektów cywilnych; tzn celowego na poziomie Moskwy, a nie na poziomie Wani przy wyrzutni.

Nie wiemy.

Anteczek

@sebie_juki xDD jasne jasne, bojem siem i trzensem siem.

Zaloguj się aby komentować