
Tytul mowi wszystko.
Wzywam prawdziwych fanow oreza rosyjskiego do swietowania triumfu.
#wojna #rosja #ukraina #heheszki

Tytul mowi wszystko.
Wzywam prawdziwych fanow oreza rosyjskiego do swietowania triumfu.
#wojna #rosja #ukraina #heheszki
@FoxtrotLima ja tam w "kwestii czołgów" skłaniam się ku tym, którzy gdzieś tam przebakiwali, że niektóre czołgi trafiają nie na front.
Pisze to bez ironii.
Podobnie jak USA nie wystrzelało się że wszystkich rakiet w stsroi z Iranem, tak tutaj nie wierzę w kompletne zniszczenie wszystkich czołgów.
Myślę, że jakieś zapasy starają się utrzymac/odbudować.
Sam wiedząc, że przeciwnik już nie ma jakiegoś argumentu to właśnie tam bilbys go najmocniej. Więc costam pewnie kacapy chomikuja.
NIe wiem o co biega (pewnie ukraińska propagadna tak jak z babcią ze słoikami czy ghost of kiev) ale jak ktoś sobie sprawdzi
https://deepstatemap.live/en#13/47.5193454/35.9138775 (to UKRaińska strona!) to ta miejscowość nigdy nie była oblężona.
OK ja doklikałem d0 01.05. dalej mi się nie chciało
Zaloguj się aby komentować