@Loginus07 to ja z poprzedniej nocy, w pokoju nocą mam 29°C, ale muszę spać pod ciężką kołdrą, aby czuć na sobie płytę nagrobną i się powoli przyzwyczajać. Jak zdejmę, to jest lepiej ale nie zasnę. A jak założę to jest za ciepło i nie zasnę. A jak dam np. prześcieradło, to nie zasnę bo mnie nie zgniata.
@Loginus07 zazdro. Ogólnie lubię ciężkie i myślałem nad kupnem obciążeniowej... ważą ok. 6-7kg. Moja obecna jest stara jak świat i ma ok. 4 kg, ale może też mniej przewiewna. Nie mam porównania do takich niestety. W ostatnim miejscu gdzie spałem miałem mega wygodne wyrko (mega, mega), a kołderka leciutka jak puch pokojowonastawionejowieczki. No i nie mogłem spać z 2 noce zanim się nie przyzwyczaiłem mimo zmęczenia podróżą xD
Zaloguj się aby komentować