@Loginus07 to ja z poprzedniej nocy, w pokoju nocą mam 29°C, ale muszę spać pod ciężką kołdrą, aby czuć na sobie płytę nagrobną i się powoli przyzwyczajać. Jak zdejmę, to jest lepiej ale nie zasnę. A jak założę to jest za ciepło i nie zasnę. A jak dam np. prześcieradło, to nie zasnę bo mnie nie zgniata.
Zaloguj się aby komentować