Hejto.pl
Te uczucie kiedy budowa staje się domem. 3 lata ciężkiej pracy. Aż się wzruszyłem. Dzis pierwsza noc w nowym DOMU. - Dzika_kaczka_bez_dzioba - Hejto.pl