Tak. XD
#perypetiedziwena #dziwenpsuje #heheszki

Tak. XD
#perypetiedziwena #dziwenpsuje #heheszki

@Yes_Man wtedy było pierwsze hejto spotkanie, pośmialiśmy się, popiliśmy (ja i owcen bezalkoholowe) i jak się rozchodziliśmy wsiadłem do nissana i po 20 kilometrach w szczerym polu stanąłem. Tak, dwa piwa w klubie w warszawie znaczyły, że nie dojadę do domu... taka droga benzyna jest no i spałem i oszczędzałem akumulatora aż w okolicy 13 nazajutrz nie przyszła wypłata, dopchałem do CPNu nissana i wróciłem na 15 do domu xD
Zaloguj się aby komentować