sławek, ale pamiętasz o tym i nie poparłbyś kogoś takiego, prawda?
#polityka #bekazkonfederacji

sławek, ale pamiętasz o tym i nie poparłbyś kogoś takiego, prawda?
#polityka #bekazkonfederacji

@festiwal_otwartego_parasola Mentzen nie poprze Nawrockiego, ale to z zupełnie innego powodu. Ma niecałe 40 lat i jeszcze jakieś 30 lat w polityce przed sobą. Wie, że porażka PiS w jego interesie, bo jak PiS teraz przegra, to się rozpadnie, a za 2 lata wybory które Konfa wygra, jeśli tylko nie będzie robić głupich błędów.
Mentzen nie ma żadnego interesu w tym, żeby Nawrocki wygrał. Dużo lepszą pozycją będzie dla niego monopol władzy KO i rozpadający się PiS... Ale KO wystawiło tak słabego kandydata, który ma zerowe szanse na przekonanie elektoratu ludowego, że pewnie Nawrocki wygra...
@ten_kapuczino Zacznijmy od tego, że Trzaskowski wygląda jakby zupełnie mu nie zależało na kandydowaniu. Jest niemrawy, bez ikry, prawie że olewczy. W porównaniu z nim Mentzen a nawet już ten Nawrocki wygląda na zdeterminowanego wilka, żądnego zwycięstwa. I ludzie wyczuwają, że komuś zależy, że się stara. Ja nie widzę, żeby Trzaskowski się starał, może on po prostu oczekiwał, że zwycięstwo samo mu wpadnie, "bo mu się należy", bo przecież oni dzielnie "walczą z PiS-em".
Zaloguj się aby komentować