bartek555★Liderw Hydepark2024-12-07T12:47:16+01:004Serio? To po co mialbym wlaczac tryb AI superturbodynamo oszczedzanie energii xD #elektronika #ekonomia415Udostępnij
Felonious_Gru★2024-12-07T13:01:27+01:000@bartek555 zamrażarka zapewnia ci kolejną emeryturę, czy jak?
radidadi★2024-12-07T13:03:45+01:001@bartek555 nie potrzebujesz zamrażarki jeżeli przestaniesz jeść mrożonki
vredo2024-12-07T13:12:51+01:001@starszy_mechanik Nie wszystko można wyrzucić za burtę a jeść coś trzeba
Mr.Mars2024-12-07T12:53:56+01:001@bartek555 Wystarczy wyłączyć zamrażarkę i lodówkę. AI będzie w szoku.
sireplama★2024-12-07T13:12:59+01:001Czekaj. Zamrażarka nie powinna Ci tyle wpieprzac prądu. Chodzisz pomieszczenia nią?
bartek555★2024-12-07T13:24:01+01:001@sireplama https://www.mediaexpert.pl/agd-do-zabudowy/lodowki-i-zamrazarki-do-zabudowy/zamrazarki-do-zabudowy/zamrazarka-samsung-brz22700eww-ef Wszystko okMedia ExpertMedia ExpertMediaexpert
bartek555★2024-12-07T13:32:15+01:000@sireplama wiem, na zwloki lepsza pozioma, ale ja cwiartuje najpierw
sireplama★2024-12-07T13:47:54+01:004@bartek555 nie no, pozioma nie traci chłodu przy otwarciu https://youtu.be/CGAhWgkKlHI
ivaldir2024-12-07T14:15:33+01:001@sireplama Jest super do długiego przechowywania. "Na codzień" przegrzebywanie się do rzeczy na dnie to mordęga. Pionowa, ze swoimi szufladami, lepsza.
Man_of_Gx2024-12-08T13:01:41+01:000@bartek555 Jakbyś miał jak poprawić odprowadzanie ciepła z tylnej ściany zamrażarki to by podniosło sprawność nieco. Gx