Robicie sobie prezenty na "mikołajki"? U mnie w domu rodzinnym nigdy tego nie było, ewentualnie jakieś słodycze, pomarańcze, orzechy. Przecież zaraz i tak jest Boże Narodzenie. Nie umiem sie w tym odnaleźć i podświadomie olewam ten dzień, a tu chyba jakieś oczekiwania są #swieta