"baranie, jesteśmy w Austrii" usłyszał zaskoczony Franek Dolas po tym jak wysiadł z pociągu tuż po ucieczce z obozu.
Zapraszam na #hejtof1typer z mojego ukochanego RedBull Ringu!
Od tego tygodnia zapowiadana zmiana w regulaminie - przy odpowiedzi na wydarzenia, można wybrać jedno i oznaczyć je jako BOOST - prawidłową odpowiedź na takie pytanie pozwoli zdobyć nie jeden, a trzy punkty.
-
Kto zdobędzie PP
-
Kto wygra GP Austrii
-
Kto jeszcze stanie na podium GP Austrii - jedno nazwisko
Wydarzenia:
-
Które miejsce zajmie zwycięzca dwóch rund na RedBull Ringu, Valteri Bottas?
-
Ilu kierowców wyjedzie poza tor w pierwszym zakręcie pierwszego okrążenia?
-
Czy zobaczymy DNF któregos z zawodników z obecnego top5?
-
Kto uzyska lepszy czas w kwalifikacjach: Colapinto, czy Gasły?
-
Czy Liam Lawson zbliży się do Izaaka Hadjara w generalnej klasyfikacji po tym turnieju?
#f1 #formula1