Przypominam dzisiaj akurat że j⁎⁎ać pis to przyjemność i konieczność.
#polityka
Przypominam dzisiaj akurat że j⁎⁎ać pis to przyjemność i konieczność.
#polityka
Dymać to trzeba Platformę i Tuska, niemieckiego pachoła który od w latach 90' był finansowany przez Niemców o czym opowiadało dwóch z założycieli Platformy - Piskorski i Olechowski
To byli ludzie którzy byli bliskimi współpracownikami Tuska i współzałożycielami Platformy więc wiedzą o czym mówią.
https://www.fakt.pl/polityka/andrzej-olechowski-mowi-o-paczkach-z-niemiec-dla-partii-tuska/jw533k6
Zaloguj się aby komentować