@Konto_serwisowe 4,6% analfabetyzmu. To się wydaje niewyobrażalne, bo w praktyce prawie każda elektronika jest podłączona do sieci, więc chcesz, czy nie chcesz, jakoś z Internetu korzystasz.
Emmm, ale to nie bedzie miarodajne badanie. Jak badanie objelo cala populacje no to wiadomo ze mlodziaki nie beda na necie no i jest grupa seniorow co tez ma to gleboko. Rozne kraje moga miec rozne proporcje tych grup i z tego moga wyzsze procenty wynikac.