Problem jest tego typu, ze nie mam na statku wincyj obciazenia 😞
#barteknamorzu #hejtokoksy #silownia

Problem jest tego typu, ze nie mam na statku wincyj obciazenia 😞
#barteknamorzu #hejtokoksy #silownia

@bartek555 https://www.fabrykasily.pl/treningi/tut-time-under-tension-czas-pod-napieciem polecam zapoznać się z TUT. Ciężaru Ci starczy jeszcze na długo.
Zaloguj się aby komentować