Komentarze (15)

@jimmy_gonzale pis był przeciwko, po było za, wniosek był trochę na prośbę banasia z tego co zrozumiałem bo sam nie mógł sobie uchylić immunitetu na potrzebę tego mandatu. Przekroczył prędkość o 15km/h i chciał zapłacić.


Jak dla mnie to tylko wizerunkowa akcja.

@jimmy_gonzale @libertarianin I tak najśmieszniejsze, że PiS oraz Konfa były przeciw. Konfa to chyba z rozpędu była przeciw po głosowaniu o uchylenie immunitetu Wosia

@jimmy_gonzale tak szczerze - to zgodzę się ale nie mam pojęcia dlaczego. Jeżeli dobrze rozumiem, to Marian sam chciał aby mu zniesiono immunitet. Wiec to chyba głosowanie "byleby być anty Koalicja"

@jimmy_gonzale Konfederacja naciska guziki, żeby potem chwalić się na obrazkach, że zawsze głosują inaczej niż "system", głąby kupują, karuzela spierdolenia się kręci

Zaloguj się aby komentować