Powiem tak wyciek planów kontrofensywy to false flag, bo żadnej kontrofensywy miało nie być. Głupio to było wszystko odkręcić. To moja opinia.
#wojna #ukraina
Powiem tak wyciek planów kontrofensywy to false flag, bo żadnej kontrofensywy miało nie być. Głupio to było wszystko odkręcić. To moja opinia.
#wojna #ukraina
Biden powiedział, że Ukraina tę wojnę wygra, to wygra, a to, że to tylko propaganda pod wybory prezydenckie w przyszłym roku, to już mądrzejsze o tym nie wspomnieć. Jak wygra Biden, to po wyborach nadal będzie wojna do ostatniego Ukraińca, a jak Ukraińców nie starczy, to najwyżej dobierze się z Polaków, żeby ginęli za braci Ukraińców w nieswojej wojnie.
Zaloguj się aby komentować