@JanPapiez2 oczywiście lepiej nie pobierać tylko wrzucić w ulubione a po czasie zorientować sie że połowy filmików juz nie ma bo zostały skasowane przez prawa autorskie
Kiedyś kumpel przyniósł dysk przenośny do roboty i przez przypadek go udostępnił. Materiały, które tam się znajdowały były tak różnorodne, że nawet nie miałem wcześniej świadomości, że takie są tworzone