Komentarze (32)
@korfos problem nie jest w tym że ktoś lubi ssać pałkę, gdyby połowa z nich była homo to by mi nie przeszkadzało.
Jeszcze niedawno widziałem ogłoszenia o pracę w jego kancelarii za 5k brutto i dopiskiem (jeśli uważasz że praca kończy sie po 16 to się nie dogadamy).
Pięknie to pasuje do tego zdjęcia xd
@Czokowoko a też niedawno wyszło skąd on ma pieniądze - z grubsza to nepo dziecko, który kupił Bitcoina przed górką dzięki poradom jego brata, który siedział w temacie. To jest ten biznes, na którym zarobił miliony 🙃
@5tgbnhy6 wielokrotnie się wypowiadał źle o elektrykach, krytykował pomysł transformacji energetycznej i promowania elektromobilności. Ten wpis to wygląda jakby wojująca Julka-weganka wrzuciła zdjęcie ze stekiem i zachwalała, że dobrze wypieczony XD
@AureliaNova nie lubie Slawka ale troche tutaj widze pitolenie: bo co innego transofrmacja energetyczna ktora objawia sie dowaleniem podatkow zeby doplacac wlasciciela wiatrakow gdy za mocno wieje czy doplatami do chinskich elektrykow czy zakazywanie aut spalinowych ktore sumarycznie wg niektorych zrodel sa mniej szkodliwe dla planety niz elektryki bo nie trzeba rozkopywac pol Afryki zeby je zbudowac.
wolny wybor swiadomego konsumenta a nie nakazy
@WiesiekPaleta no właśnie mówię, że to takie podejście Julki-lewaczki: mówienie o obronie aut spalinowych, krytykowanie pomysłów na dofinansowania, a potem chwalenie się własnym wyborem, który nijak się nie zgadza z jego narracją :)
@AureliaNova no i w jaki sposob to jest sprzeczne? on jest bogaty, to jego stac, wiekszosci polakow nie stac, a dbajacy o biednych socjalisci chetnie by im zakazali jezdzenia tanimi, starymi, spalinowymi i mentzen sie temu sprzeciwia.
@AureliaNova
To nie jest dobry przykład, bo tutaj tylko mówi, że to jest za drogie dla przeciętnie zarabiających a nie, że auta elektryczne fuj.
@AureliaNova
o choćby to
No i co z tego wpisu wynika? W sumie gowno, bo nie ma niczego do rzeczy. Chyba, ze ty serio zgadzasz sie z tym, ze wszystkich normalnie stac na elektryki i to zaden problem, w kraju, w ktorym kroluja dwudziestoletnie samochody xd
Fascynujace jak ludzie potrafia zrobic z jakiejkolwiek wypowiedzi to, co chca uslyszec, bo kogos nie lubia. Rownie dobrze moglby tam napisac, ze lubi pierogi, a ty bys to podpiela pod argument za tym, ze jebie po elektrykach.
@Hejt0 może nie ma, ale były już przypadku zarejestrowanych w Polsce. Widocznie zależy od stacji kontroli pojazdów
@malkontenthejterzyna jak on tak może lewactwo na własne podwórko sprowadzać.
Co następne? Korek analny? Śliski Jaś?
I widzicie? Gdyby godnie płacił pracownikom to by jeździł z plebsem autobusami a tak proszę. Się praca się ma. Jeszcze tylko prawa pracownicze zlikwidować i wtedy będzie prawdziwy wolny rynek i kolekcja helikopterów
Bardzo dobrze dobrane felgi do nadwozia. Felgi wyglądają jak dekle od kubła i świetnie współgrają z nadwoziem nawiązującym do kontenera na śmieci xD
Jak to w ogóle jest legalne jeśli cybertruck nie ma w Europie homologacji? Pewnie jest jakieś obejście tak jak w przypadku innych przerośniętych pickupów ale mogłoby to doszczelnić.
Zaloguj się aby komentować
