O to nowy członek rodziny.
Pyton regius
#zwierzaczki #gady

O to nowy członek rodziny.
Pyton regius
#zwierzaczki #gady

@peposlav narazie jest w pudełku.
@Opornik oficjalnie nie . Nie przyzwyczai sie do ciebie jak pies czy kot. Ale potrafi rozpoznac twoj zapach i prawdopodobnie ciebie nie zatakuje. Jeśli bierzesz go regularnie na rece.
@Patkapsychopatka mój mały dzikus to 100% szans, że zaatakuje XD miałem boasa tęczowego, to był łagodny jak baranek, mogłem mu wylinkę z oczu zdejmować
@bojowonastawionaowca akurat przy regiusach jest 0,01% szansy, że zaatakuje. Ich reakcją obronną jest zwinięcie się w kulkę, stąd angielska nazwa Ball Python.
@peposlav moj większy jest spokojny. Wogole regiusy sa znane ze spokoju. Miałam z nim jedna akcje ze próbował strzelić we mnie. Ale to była moja wina bo sprzątałam mu w terrarium i on caly matowy przed wylinka byl. Wiec bardziej odstraszyć chciał.
@kopytakonia regiusy sa jedna z najmnieszych pytonow. Mogą mieć do 150 cm . Zdarzają sie osobnik 180 ale to juz rzadkość. A samce to potrafią miec 120. Wiec przy 8m gatunkach to sa maluszki.
@Patkapsychopatka Gryzą, czy raczej spokojne? Ciężko sprowokować? Co miałaś na myśli wyżej że próbował "strzelić w ciebie"?
Ładnie ubarwienie, ale jakoś czułbym opory przed dotykaniem
@Atexor raczej spokojne. Ciężko sprowokować aby ciebie ugryzł.
Przed wylinka węże robia sie matowe i skóra ktora bedzie z nich schodzić pogarsza ich wzrok. W tym czasie robią sie bardziej delikatniejsze. A to ze sprzątałam poczuł sie zagrożony i próbował mnie odstraszyć. W takim sensie ze zatakowac jak szczura ale bez wbijania zębów. Taki pusty atak.
Zaloguj się aby komentować