@WujekAlien Park Jurajski był 32 lata temu. Pamiętam, bo to był jeden z pierwszych filmów na który rodzice mnie zabrali do kina jako gówniarza. Pamiętam również, że po obejrzeniu bałem się każdego głośniejszego dźwięku przez parę dni.
@WujekAlien i dlatego że to było robione tak dawno temu te produkcje są tak dobre. Bo skupiają się na fabule i historii, a nie jakimś ideolopierdololo.
@NiebieskiSzpadelNihilizmu ale też efekty kosztowały xx więcej niż dziś, stąd każda klatka musiała być perfekcyjna. Dziś idzie masowo stąd taki lotr dalej króluje efektami vs taki hobbit