bartek555★Liderw Hydepark2026-06-26T16:36:33+02:0028No i taka sytuacja. #fotowoltaika #oze #magazynenergii2822Udostępnij
Nemrod2026-06-26T17:17:51+02:000@bartek555 wydawało mi się, że jest ATS, ale w sumie on może być do przełączania domu w razie braku prądu
Atexor★2026-06-26T20:48:34+02:000@bartek555 nie żeby coś, ale widzę tam Twój adres. Tak miało być... publicznie? Mogę przyjechać? Będzie szwagierka? PS. Ładna nazwa gdzie się znajdują włości.
Atexor★2026-06-27T12:18:54+02:001@bartek555 aj, czyli w sumie mogę do Sosnowca (jako najbardziej wysuniętą na południe dzielnicę), tam się spotkamy a mam najbliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) A do Ciebie też chętnie - i gdziekolwiek gdzie jest klimatyzacja albo/i cień . Mogę drzewka sadzić!
kainserezc2026-06-26T16:48:32+02:008Czarnek premierem zostanie będziemy to wszyscy demontować. Tylko wyngiel kurła!
ErwinoRommelo★2026-06-26T17:21:55+02:003No to teraz bartek zamienia bme na chinskiego elektryka potwierdzone info
100mph2026-06-26T19:47:11+02:000Cudownie, wspaniale, wincyj! Jakie masz napiecia w sieci? Analizator Ci zamontowali przed panelami czy podali szacunki z d⁎⁎y?
bartek555★2026-06-27T06:54:54+02:001@100mph szacunek byl obustronny, bardzo mili ludzie, zreszta byli marynarze - mechanik i elektryk
100mph2026-06-27T08:01:02+02:001@bartek555 w złym miejscu mieszkasz, ja bym Ci podał wartości pomiarów, a i zaczep na transformatorze obniżył żebyś mógł więcej w domu z dzieckiem przebywać niż tułać się po wodzie