Hejto.pl
NO I JAK TAM BIEDAKI? JA TU KUHWA PODWYŻKĘ DOSTAŁEM I TEHAZ KUHWA STAĆ MNIE NA KEBABA RAZ W TYGODNIU KUHHHWAAAA - maximilianan - Hejto.pl