No dobra, oficjalnie nie mam już miejsca w szufladzie.
NO C⁎⁎J, trzeba będzie opróżnić drugą XD
#piorawieczne #perypetiemanata


No dobra, oficjalnie nie mam już miejsca w szufladzie.
NO C⁎⁎J, trzeba będzie opróżnić drugą XD
#piorawieczne #perypetiemanata


Zaloguj się aby komentować