No cześć, ja znowu do fanów #piorawieczne wybierających się na #hejtopiwotrojmiasto
Chcecie jakieś pióra przetestować? Jakieś życzenia które? Tak powiedzmy z 6 sztuk i notes mogę zabrać



No cześć, ja znowu do fanów #piorawieczne wybierających się na #hejtopiwotrojmiasto
Chcecie jakieś pióra przetestować? Jakieś życzenia które? Tak powiedzmy z 6 sztuk i notes mogę zabrać



@bojowonastawionaowca hejtopiwo może zakładać spożycie. Po spożyciu nie prowadzę.
Poza tym mały drobiazg. Jadę w jedną stronę 3,5 h jeśli nie oszczędzam paliwa i przymykam oczy na limity. Ale zazwyczaj jadę 4h. W obie strony to 8h.
Trochę dużo żeby zobaczyć @Wrzoo i @Rozpierpapierduchacz i wypić bezalkoholowe i wracać.
Szczególnie że kocham dreptać w tamtej okolicy :)
@Astro no to mówię, zabieramy się z @Yes_Man i @macgajster samochodem i tak też zamierzamy wrócić po spotkaniu
https://www.hejto.pl/wpis/mamy-termin-i-miejsce-drugiego-hejtopiwotrojmiasto-w-trojmiasto-gdansk-gdynia-so?commentId=fd73ef80-20b3-4d9e-9700-4e467c1d1a68
Zaloguj się aby komentować