Nie ma to jak zniszczyć przyrodę i klimat tak, żeby przyszłe pokolenia zastały pustynię i wyrobiska, w imię krótkoterminowych zysków!
#polityka #bekazpodludzi #usa

Nie ma to jak zniszczyć przyrodę i klimat tak, żeby przyszłe pokolenia zastały pustynię i wyrobiska, w imię krótkoterminowych zysków!
#polityka #bekazpodludzi #usa

@smierdakow co więcej, przed wyborami naczytałem się też teorii, że no może i są huragany i może i faktycznie o pochodzeniu antropogenicznym, ale za to ewidentnie uderzają bardziej w republikanów, więc jest to dowód na stosowanie nowych technologii przez środowiska demokratyczne, w celu wzmocnienia tych huraganów, żeby robić krzywdę republikanom.
No i dlatego trzeba głosować na Trumpa.
@maximilianan w tym rzecz, że krótkofalowo nie spadnie, tak jak z pisem na początku. Się im jeszcze covid trafił, więc było na co zwalić podwyżki wszystkiego (ale i generowało to wzrost cen). A dzięki socjalowi i podnoszeniu minimalnej biedniejsi mieli kasę. Nigdy nie jest tak, że wszystko jebnie od razu. Skutki nadchodzą najszybciej po roku, zwykle po czterech lub pięciu, gdy i tak mija kadencja...
Zaloguj się aby komentować