nawet spoko gierka, pobugowana bardziej niż oryginał, ale zachowała schemat rozgrywki z oryginału więc grało się tak przyjemnie, że postanowiłem zrobić na 100%, poczekam na jakiegoś większego patcha i jeszcze wrócę
#gothic #gothicremake

nawet spoko gierka, pobugowana bardziej niż oryginał, ale zachowała schemat rozgrywki z oryginału więc grało się tak przyjemnie, że postanowiłem zrobić na 100%, poczekam na jakiegoś większego patcha i jeszcze wrócę
#gothic #gothicremake

Zaloguj się aby komentować