mmm wspaniałe dzieło, w 100% się zgadzam, ciekawe kto to napisał
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

mmm wspaniałe dzieło, w 100% się zgadzam, ciekawe kto to napisał
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Książka z 2011 roku nie przeszkadza mi to, tym bardziej jak ją napisał przy okazji, może sobie spojrzeć na zamianę poglądów albo przypomnieć co w niej napisał, bo ktoś mu wyciąga jakieś poglądy z książki.
Od Korwina też ciężko oczekiwać, że będzie wiedział co jest na każdej stronie Vademecum ojca z 1997 roku.
@Deykun no #takbylo , polityka pisu się zbytnio nie zmieniła od 2005, a tak zadufany w sobie człowiek i uważający się za nieomylnego nie potrzebuje sobie nic przypominać, on po prostu to czyta żeby się upewnić w swoim geniuszu.
to, czy robi to w sejmie czy nie to akurat mnie nie szokuje, wolę to, niż żeby tam walił w kimono jak to zwykle bywa
Zaloguj się aby komentować