Miło było, ale jak się tak z dystansu na ten gównoportalik spojrzy, to o rzędy wielkości więcej spierdolin i autystyków siedzi, niż na wypoku, tyle że w innym kolorze i bardziej im z tego tytułu wali na łeb.
#hydepark
Miło było, ale jak się tak z dystansu na ten gównoportalik spojrzy, to o rzędy wielkości więcej spierdolin i autystyków siedzi, niż na wypoku, tyle że w innym kolorze i bardziej im z tego tytułu wali na łeb.
#hydepark
Zaloguj się aby komentować