@Spider a kto oglądał intro, poza pierwszym odpaleniem. Wiem, że zawsze leciała, więc na moje, jak pominąłeś intro to leciała dalej w menu, ale mogę się mylić, to było prawie 30 lat temu!
@zomers Kto ogladal intro ja :] bo leciala chumbawamba mam orginał big boxa bo mile zapamietalem ta pozycje, ale może jakiś pirat miał poprzestawiane piosenki albo nie bylem na tyle dlugo w menu by się owa uruchomiła.
Pamiętam, że jak się biegło prostopadle do bramki to szansa na strzelenie gola była 100% 😁 tylko nie wiem czy taki niski poziom trudności wybrałem, czy zawsze tak było.
Miałem takiego klienta co mu matka na komunie u mnie laptopa kupiła z Fifą i tak co roku przez około 15 lat przychodził jako już dorosły gracz abym mu to zainstalował bo nie umiał