@Man_of_Gx Tak w temacie, odbiło mi do reszty i kupiłem tego śmiecia 5 sztuk w tym roku, ciekawe ile roboczogodzin w garażu tym razem mi się zejdzie na uzdatnianiu xD a tego pomarańczowego co u Ciebie malowałem opędzlowałem parę tygodni temu ekipie Rumunów;)