vredoGURUw Hydepark2026-06-14T16:15:37+02:008Kupiłem se radio co ma ryja a tu mi jakiś wąsaty pedał wyskoczył i radio nie gada ale ga ga #muzyka #vredotodebilxd https://www.youtube.com/watch?v=o-0ygW-B_gI 81Udostępnij