
Nie mam pojęcia, po co PiSowi ta ustawa - pisze Paweł Kukiz, który wyjaśnia, dlaczego głosował za powołaniem komisji ds. zbadania rosyjskich wpływów w Polsce.

Nie mam pojęcia, po co PiSowi ta ustawa - pisze Paweł Kukiz, który wyjaśnia, dlaczego głosował za powołaniem komisji ds. zbadania rosyjskich wpływów w Polsce.
"O tak, będę głosował za każdym świństwem pisu, bo kaczyński obiecał mi sądy pokoju. J⁎⁎ać demokrację i wolność, sądy pokoju są najważniejsze! Jak pis uchwali, że będzie gazował zwolenników opozycji też to poprę, bo opozycja nie chce sądów pokoju, a pis mówi że chce. Jak kaczyński powie, że mam mu codziennie obciągać przez dwa lata jak da mi sądy pokoju, to będę obciągał z połykiem, bo sądy pokoju, rozumiesz, lewaku, SĄDY POKOJU!"
Zaloguj się aby komentować