@jmuhha Polska powiatowa > wielkomiejski styl, polecam serdecznie. Sam się tak przeprowadziłem i nie mam najmniejszego powodu do narzekań - może i w ciepłe dni wali obornikiem, ale za to zimą można pooddychać palonymi śmieciami :v
Nie no nie jest tak źle, kocham życie na wsi