Komentarze (11)

@Szewczenko a te przepisy o tym limicie 15k zł za "obrażanie" kogoś zostają czy już są zbędne i pisiory to usunął, bo chciałbym komuś wygarnąć bo mnie stać.

@Szewczenko zrobiłem duplikat tego znaleziska, ale z wyborczej, zdążyłem usunąć, żeby nie zaśmiecać. Jednak zdjęcie screenshot'a z aplikacji jarkacza, jeszcze mam, a Twoim artykule, tego cudu technologii nie ma

60724c49-f94e-43e6-9ed2-cfa927adccf5

@100mph jeszcze oprócz weta czy skierowania do TK, rachunek prawdopodobieństwa mówi, że Adrian może się pomylić i zamiast podpisać ustawę to się postawi i skorzysta z weta jakie mu przysługuje. Chociaż swoich pieniędzy na to bym nie stawiał u buka.

Poszedł na pocztę, blankiet wypełnił, zapłacił, pani pieczątkę nabiła i po temacie. Tak trzeba żyć, a nie jakieś przelewy internetowe.

@leon Z tego co wiem to na pewno senat przeciągnie maksymalnie sprawę 30 dni, później ustawa znów trafia do sejmu i tam może być przez niego przegłosowana bez zgody senatu, następnie trafia na biurko długopisa. Po prostu nie zdążyli by przed nakazem egzekucyjnym A moje zdanie jest takie, że Sikorski nie powinien iść na żadne ustępstwa i dojechać karakana na te 700k.

@Trismagist zgadzam się. Obu tak samo nie lubię, ale niech w końcu sikoruski dojedzie karakana, żeby mu w pięty poszło.

Zaloguj się aby komentować