Jest!!! Lvl 3,5 będzie mieć dwójkę
#rodzicielstwo

Jest!!! Lvl 3,5 będzie mieć dwójkę
#rodzicielstwo

@paulusll w sensie ta dwójka co jej genetycznie nie macie?
@moll Noo, zaczęła się przebijać, jest potężna i zostanie jej do końca życia już
@moll Ortodonta i tak jej nie ominie...
@paulusll czyli dobrze, że ma. Gorzej, że ortodonta jeszcze
@moll Noo cóż, genów nie da się oszukać
@paulusll no nie
@moll @paulusll "ta dwójka" "zaczęła się przebijać" czasem nienawidzę swojego męskiego mózgu..
@paulusll czerwone oczyska, diobeł.
@vredo Potwierdzam.
@paulusll Od razu widać, że wodą święconą nie kropione
@vredo No właśnie kropione
@paulusll Jakaś promocja?
@paulusll do kościoła z okazji zemba?
@Gustawff "zemba" może Ci o Zumbę chodziło xd
@paulusll Przejechane będziesz miał jak ona będzie miała naście lat - córeczka zawsze tatusia. Już kupuj strzelbę.
@paulusll

stary
coś jest nie tak
ja mam dwójkę co rano
@paulusll Najlepszy tekst jaki usłyszałem na placu zabaw. Ojciec do córki - Coreczko uważaj na zęby bo masz już stałe.
@Trismagist Zaś ja znam taki tekst, a propos córki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Mam córkę, 5 lat, którą staram się wychowywać dość twardo. Uczę ją po prostu, by za każdym razem gdy jest coś nie tak, to żeby nie płakała, tylko starała się przezwyciężyć ból i zachować spokój.
Pewnego razu, jesienią, wracałam z nią z zakupów. Córka niosła w rączkach dwie małe torebki. Po wejściu na klatkę schodową trzeba było wejść po schodach na górę. Moja córka na jednym z poziomów zachwiała się i uderzyła (dość mocno) głową o kaloryfer.
Nic nie powiedziałam, tylko patrzyłam co zrobi. Zaszkliły jej się oczy, na chwilę opuściła głowę, wzięła kilka szybkich wdechów, w końcu spokojnie powiedziała:
- Już grzeją...
@paulusll ja w podstawówce miałem już wszystkie stałe, tylko ta jedna dwójka została mleczna. Wyrwali mi ją, ale ta stała nadal nie chciała wyjść. Okazało się że miałem tam zębiaka, który blokował jej wyjście. Wycięli mi go i dwójka wyszła bez problemu, tylko trochę jest obrócona do dzisiaj.
Zaloguj się aby komentować