Jakieś dziecko namalowało właśnie piękny obraz, inne właśnie się uczy z ambicją stania się w przyszłości naukowcem, a Krystian jakby nigdy nic wpieprza śniadanko i głupoty pisze na internetach. Do roboty nieudaczniku. Nic bardziej nie demaskuje ludzi niż porównanie ich do standardów które sami narzucają innym.


#humorobrazkowy / #polityka

5c3d5862-d73d-4ac7-aec4-be73fc9db2c7

Komentarze (16)

Jaki to ma związek? Minster nie ma nic wspólnego ze szkolnictwem, poza tym mamy swoje super przykłady zdolnych młodych z których możemy się cieszyć. J⁎⁎ać razem i lewicę ale kurde z głową.

@maximilianan Ale chwila, Maksiu, nie wypowiadamy się jak nie wiemy o co chodzi. To nie jest ellaOne. Pani Kotula wczoraj miała w Sejmie tabletki poronne do wykonania aborcji do 12 tygodnia życia. Sama je tak opisała.

@mrozny skoro jest to dobry przykład do pokazania, że tam latają w kosmos - to może ministra też zacznie latać, tylko najpierw jej dajcie aborcję, by miała czas na kosmos

@mrozny nie ma co takich rzeczy porównywać, bo dochodzi do abstrakcji. W kosmos poleciała, bo akurat politycy mieli taką fantazję


Ogólnokrajowy projekt szkolenia pierwszego białoruskiego kosmonauty został zainicjowany przez Prezydenta Aleksandra Łukaszenkę. Pomysł poparł Prezydent Rosji Władimir Putin, który prawie dwa lata temu polecił zapewnić szkolenie i lot w kosmos przedstawicielce Białorusi. Wkrótce stało się jasne, że nasz kraj będzie pierwszym, który wyśle kobietę w kosmos. Cały proces wyłonienia kandydatek i ich szkolenia był osobiście nadzorowany przez głowę białoruskiego państwa.

Widzę w tym cel propagandowy. Zrobiła tam kilka eksperymentów i o.

Zaloguj się aby komentować