Jakie jest wasze największe życiowe osiagniecie? Moje to fakt że mam 29 lat i nadal się nie powiesiłem. #heheszki #czarnyhumor
Jakie jest wasze największe życiowe osiagniecie? Moje to fakt że mam 29 lat i nadal się nie powiesiłem. #heheszki #czarnyhumor
Zaloguj się aby komentować