@cebulaZrosolu @jajkosadzone wszyscy potrafią- zależy ok kuriera i rejonu tak naprawdę i tego jaki reżim firma wprowadza względem kurierów. U mnie DHL i DPD dostarczają wzorowo, nawet dzwonią kilka minut wcześniej, że już są w pobliżu i czy ktoś jest w domu, żeby już zejść, czy jak nie ma to może zostawić. No ludzie, z którymi zawsze można się dogadać. No ale za to jak trafię na UPS to lepiej żeby mnie ktoś trzymał, bo zawsze coś odpierdolą. Po 4. razie miałem ochotę tego typa zamordować i nawet tego nie kryłem, jak się okazało... że typ nie wziął paczki na auto. Ot zeskanował na magazynie, wbił na swój stan, system dodał notyfikację, że jest w doręczeniu... a paczkę zostawił na magazynie. Oczywiście standardowa litania "jo nie chcioł jo nie wiedzioł jo dowioze jo przepraszo"... i dobrze, że jak tylko to wyszło, to udało mi się nagrać fragment na telefonie, bo skurwysyn po 10 minutach po odjechaniu zmienił status paczki na dostarczoną, a infolinia oczywiście wyjebane jajca bo jest dostarczona to jest dostarczona i nie rozumieją gdzie jest problem, bo na pewno ja kręcę. Nikomu już tam wtedy nie żałowałem, wszyscy, którzy się ze mną kontaktowali obrywali gównem i wcale mnie nie interesowały gadki o czyjejś niewinności.