Jadom swiry jadom, radoooom.
#architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu

Jadom swiry jadom, radoooom.
#architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu

@madhouze to wcale nie jest tak duzo. Z lewej w slupku to widac, ze szuflady. Polowa slupka srodkowego to mikrofala i piekarnik. Wszystkie gorne polki to sa na pierdoly, ktorych nie ruszasz, bo sa za wysoko. Zreszta jak to mialem inaczej zrobic, szafki do polowy szerokosci okna zawiesic?😄
Jeszcze spizarnia jest jak zabraknie 😄
@madhouze może masz jeszcze mało szpeju albo wyznajesz minimalizm, ale ja pierwszą kuchnię przy generalce zrobiłem samemu najtaniej jak się dało z B&W, żeby po kilku latach wiedzieć co nie zagrało, zmodyfikować projekt pod potrzeby i zrobić porządnie na wymiar, w międzyczasie doszły dzieci i pies i się okazało że ja pierdole nie mamy miejsca na nic, wszystko stoi na wierchu i jest generalnie burdel, a to aneks i wszystko widać. także może i nie mam tyle miejsca co OP na zdjęciu, ale to nie jest dużo szafek imho.
Zaloguj się aby komentować