@Ten_koles_od_bialego_psa i cała ta "religia" jest usiana takimi "wytrychami". Nie można jeść. No chyba że przypadkiem do mordy ci wpadnie ci obiad na 4 osoby, to wtedy się nie liczy. Nie można pić. No chyba że zasłonisz okna, bo wtedy magiczny człowieczek na chmurce tego nie widzi. Religia pokoju. No chyba że niesiesz ten pokój na nożach i mordujesz kto ci akurat nawinie się pod nóż. Albo gwałcisz, niekoniecznie ludzi.
@NiebieskiSzpadelNihilizmu
i cała ta "religia" jest usiana takimi "wytrychami".
przecież to cecha co najmniej religii Abrahamicznych xDDDD
A te posty chrześcijańskie "ale bobrzy ogon to ryba, a przecież ryba to nie mięso", czy ten klasyk https://www.youtube.com/watch?v=KPYp3lOOOrg
Zaloguj się aby komentować