@Fingal nie mam nic do homoseksualizmu. Nie zmienia to faktu, ze skrajności zawsze będą mnie śmieszyć. Zwłaszcza w kontekście politycznym, a że napatoczył się taki akurat wątek - no trudno.
@Fingal a ja myślę, że adresaci tego mema są na tyle odpornymi macho menami jakimi twierdzą, że są i ich to po prostu nie rusza w odróżnieniu to tych lewackich płatków śniegu, których triggeruje byle co