Gigorij Kazimirowicz Brown wraz ze swoim polskim oddziałem Jednej Rosji dobija już do 10%, Polaków do reszty popierdoliło..
https://x.com/AdamKoscielak/status/1981665676868948405
#polityka #polska

Gigorij Kazimirowicz Brown wraz ze swoim polskim oddziałem Jednej Rosji dobija już do 10%, Polaków do reszty popierdoliło..
https://x.com/AdamKoscielak/status/1981665676868948405
#polityka #polska

Wychodzą dekady zaniedbań w edukacji, przemęczenie niskimi standardami klasy politycznej, oraz zmęczenie nieudolnością i hipokryzją PO, PiS, Lewicy i innymi towarzyszącymi im przystawkami. Niemniej, dziwi mnie choćby myśl brania pod uwagę sympatyków ruskiej zarazy. W tym przypadku już lepiej głosować na małpę, bo ta narobi mniejszych szkód.
@Ciuplowski jakbyś zobaczył na facebooku ilość propagandy ruskiej serwowanej starszym ludziom to by Cię to ani trochę nie dziwiło
@Ciuplowski zaniedbanie, hipokryzja, korupcja - to wszystko wciaz nie usprawiedliwia wyboru rusofilskich fundamentalistow, ktorzy na boku wierza w najbardziej kuriozalne teorie spiskowe
@solly-1 co oczywiste, dochodzą jeszcze ludzie, którym natura poskąpiła ilorazu inteligencji.
@iNoodles Starsze osoby, pamiętające PRL tym bardziej powinny być bardzo wyczulone. Wszak, gdy w TV leciał DT, to ludzie w proteście wychodzili na ulicę, by pokazać, że nie oglądają tej propagandy. Wiadomo, że z biegiem lat niektórym umysł się przytępił, no ale c'mon - wierzyć, że ruskie robią dobrze? XD XDD XDDD To trzeba się spierdolić z ostatniego piętra bloku i w po drodze zaliczyć łbem o wszystkie parapety.
@Ciuplowski Myślę, że to kwestia tego, że starsi ludzie odkryli internety, a jak wszyscy wiemy, wszystko w internecie to prawda. No a tu się otwiera pole dla trolli wszelakich
Beka jak wiele jest ścieku w społeczeństwie, któremu tęskno za Układem Warszawskim. Ha tfu im w ryj. Jedyny plus, że prostytutki z PSLu poza planszą xD
p0laki som głupie odc 2137
@Half_NEET_Half_Amazing nie no wiadomo, som mondre a ludzie się niepotrzebnie czepiają. Głosowanie na kacapskich zdrajców i szurów to normalny, zrozumiały wybór. xd
@Hilalum
otóżnie
razem powinno byc 100%
@DEATH_INTJ a ma tylko 5.2%
polacy zasluguja na najgorsze xD
ale trzeba przyznac, ze w innych krajach partie rusofilskie, nawet jawnie sponsorowane przez kreml, tez sa na fali. Tyle tylko, ze te inne kraje nie granicza z untermenschen
Gdzie te czasy kiedy frekwencja wyborcza było w okolicach 35-40%?
@Hilalum ech brak słów, gdyby tylko nie dzieci, majątek, klimat, brak upałów, smaczne wędliny i pieczywo, kraftowe piwo, brak przebojowości i znajomości, trudności z przystosowaniem się do nowych warunków, nieznajomość języków oprócz dwóch, to by człowiek wyjechał...

Pamiętajcie, że ostatnio na topie są też nastroje antysemickie a to jest również w menu gaśnicowego :P
@Hilalum czekaj, są dwie konfederacje? xDD
@Budo owszem, a w planach jest 3 od kurwina. Na zdrowie.
@LuvMeEmpra lol. Z jednej strony straszne, że aż takie poparcie mają kuce z konfy, ale dobrze, że się kanibalizują nawzajem i nie potrafią się dogadać.
W takim układzie ani KO z lewicami, ani PiS z Kolaboracją ni cholery nie utworzą większościowej koalicji. Jak niskie mniemanie mam o Kaczyńskim i pisiorach, tak nie sądzę żeby odważyli się wchodzić w koalicję z tą ruską k⁎⁎wą Braunem. Trochę patowa sytuacja. No chyba, że ktoś w końcu wsadzi brauna do pierdla.
@Stashqo na tym etapie wrogosc wobec rosji powinna byc wpisana w konstytucje, a takie scierwa jak braun juz powinny w berezie kartuskiej spedzac wakacje (do konca zycia mordo)
@Stashqo Jakoś nie mają oporów obmacywać się z kremlowską prostytutką z Węgier.
TikTok, shorty Na Yt I kupa kasy z Kacapstanu, która idzie na farmy trolli, fejk niusy. Dodaj do tego spadający poziom oświaty, wtórny analfabetyzm I ogolnoswiatowy problem, że ludzie biorą wiedzę o otaczających ich świecie z naglowkow I masz odpowiedź.
Gdzieś widziałem nagłówek, że wydajność ludzkiego mózgu nie zmieniła się na przestrzeni kilku tysięcy lat, a jednocześnie w kilka dni tyle informacji i bodźców przyjmujemy, co nasi przodkowie przez całe ich życie. Daje to odpowiedź, skad tyle osób, z syndromem (objawami!?) "brain rot" .
@jarezz są kraje gdzie jest z tym lepiej, ostatnio były jakieś badania w całej Europie to Polska jest w czołówce szurii i nieuctwa. A druga sprawa to kompletne olanie zalewu ruskiej propagandy przez państwo. Pieprzą o wojnie hybrydowej na granicy bo paru Afgańców tapla się w bagnach, a tu jest prawdziwa wojna i gówno robią..
@Hilalum niestety ale zgadzam. Się z Tobą. Fak, że z tego co słyszę nie jesteśmy Mołdawią czy Rumunią ale pełno idiotów jest u nas. Widzę to np. u siebie w Pracy, po kolegach, którzy łykają Tiktoka jak lecie (Polacy) ale też po innych nacjach, którzy myślą, że PL miód i mlekoyi najważniejsze, że tak skutecznie bronimy sieyprzez imigrantami (Portugalczycy).
U nas nawet ta kampania o trolling w TV jest słabo i kiczowato zrobiona, mimo, że potrzebna. Żal też, że Komponent Cyberbezpieczeństwa WP słabo przedstawia informacje w kanałach medialnych. Ogólnie to obecne władze mają tragiczną komunikację, niezależnie od używanego medium.
@Hilalum A jeszcze kilka lat temu na ich wiece nikt nie chciał przychodzić, a teraz mają 22%. Więc albo rosyjska agentura jest silniejsza niż myślimy, albo mają w swoim programie coś, co przyciąga wyborców. Tylko pytanie co, bo ja tam nic mądrego nie widzę.

Zaloguj się aby komentować