@Felonious_Gru a takich dużo znajdujesz?
Nieopodal, prawie centrum :)
#nieruchomosci

@Felonious_Gru a takich dużo znajdujesz?
Nieopodal, prawie centrum :)
#nieruchomosci

@PlatynowyBazant20 teraz w moim wypizdowku 45k mieszkańców, jak nie masz 8tysi za metr to se możesz kupić :p
No dobra jak masz 7-7,5 to w wielkiej płycie kupisz, nowe to tak 8-8,8k, urządzone w nowym budownictwie widzę za 12k jest jakieś :D
Na działkę budowlaną u mnie w mieście to musisz z 200k wydać :D
Zaloguj się aby komentować