aerthevistGURUw Heheszki2026-06-26T07:22:40+02:0097Dzis zakonczenie roku szkolnego. Jak tam u Was z paskami? #heheszki #dzieci #szkola974Udostępnij
aerthevist2026-06-26T19:02:32+02:005@Kaligula_Minus za moich czasów też nie było pasków w klasach 1-3