Komentarze (22)

Ucieknie na Węgry 


@LondoMollari już nie raz pisałem, że lepiej jakby uciekali. Tracą wtedy kartę: więzień polityczny, tortury / zyskują: tchórz, przestępca. Ponadto zostaną pochwyceni natychmiast po powrocie do Polski i osadzeni w areszcie w oczekiwaniu na rozprawę:)


Nawet pisowski beton brzydzi się tchórzami:) niech uciekają.

Ponadto zostaną pochwyceni natychmiast po powrocie do Polski i osadzeni w areszcie w oczekiwaniu na rozprawę:)

@Wyrocznia Przy założeniu, że PiS nie wróci do władzy. A niestety są duże szanse, że wróci - szczególnie patrząc na to, że ostatnio Razemki postanowiły kręcić PiSowką narrację bicia w rząd. Nawet niektóre bystrzaki podchwyciły PiSowski spin słowa "uśmiechnięty".


Swoją drogą hipotetyczny sojusz PiS + Konfa + Razem byłby zabawnym fenomenem. Co prawda Polska miałaby przesrane, ale przynajmniej by było śmiesznie.

PiS nie wróci do władzy. A niestety są duże szanse, że wróci - szczególnie patrząc na to, że ostatnio Razemki postanowiły kręcić PiSowką narrację bicia w rząd.


@LondoMollari PiS nie wróci już nigdy do władzy. Po odejściu karakana wszystko się rozleci jak domek z kart a psy zaczną się zagryzać miedzy sobą.


Nie kiedy na arenie politycznej są młode siły typu konfederacja czy Hołownia.

@Wyrocznia oby nie wrócił od władzy. Bo zawsze mogą próbować robić numer w stylu rebrandingu, albo rozpierzchnięcia się po takich młodych partiach, żeby je przejąć i na powrót skonsolidować w jakiś pis bis. Oby kurwa nie

@Wyrocznia Zaś się jaracie niczym?

Nic, powtarzam: nic, nie wskazuje, że ktokolwiek (oprócz płotek) z pisowskiej hołoty, zostanie dojechany za swoje przekręty. Nawet dotacje od PKW dostaną xD

Nic, powtarzam: nic, nie wskazuje, że ktokolwiek (oprócz płotek) z pisowskiej hołoty, zostanie dojechany za swoje przekręty. 


@Fly_agaric bo prokuratura ma w swoich obowiązkach robienie konferencji prasowych na kogo szykują oskarżenie żeby ten ktoś miał czas pożegnać się z rodziną i przeprowadzić do Emiratów albo na Węgry:)


Tak, sasin nie jest szykowany, obajtek, Macierewicz i reszta również:) nawet na Czarnia machnęli, dosłownie wszystkim się upiecze:)


Tak, wiem to są plotki. Prawdziwi pisowcy to ci którzy nie dostaną oskarżeń wtedy:)

@Wyrocznia Śmichy-chichy, które nikogo już nie śmieszą. Faktem jest, że jeden wyjechał, drugi się "ukrywa", trzeci śmiertelnie chory, ale wydobrzał ostatnio, prokuratura jest dalej pod politycznym nadzorem, a wspomniane subwencja pisiory dostaną, choć wcześniej bywały odbierane za błahsze przewinienia. Itd, itp. Ty dalej masz nadzieję, a ja się już nie czaruję - tyle.

Ty dalej masz nadzieję, a ja się już nie czaruję - tyle.


@Fly_agaric to co cię trzyma przed obrobieniem najbliższego sklepu lub banku? Przecież nic ci nie zrobią.

@Wyrocznia O tak, wydajesz mi się odpowiednią osobą do tego - wszak, przedstawiłeś idealne kwalifikacje - porozmawiajmy więc o tym co w mojej głowie! xDD

Kurwa gościu - próbujesz dyskutować, ale nie rozumiesz moich wpisów?? Piszę za trudnym językiem, mam więcej równoważników zdań używać?? Bo jeśli nie, i to tylko maja być chwyty erystyczne, to wychodzi ci równie podle.

Idź mamie zrób psychoanalizę polityczny napaleńcu! Zniżyłem się, ale podłogę się nie położę, więc z mojej EoT.

@Fly_agaric piszesz takie bzdury, że głowa boli. Żyjemy w Europie a nie na dzikim zachodzie. Nawet przestępcy mają jakieś prawa a prokuratura musi trzymać się procedur.

Ale w czym ból? Hindusi mają program kosmiczny, to mają doktorantów. Wielka Bolska od morza do morza nie ma, więc nie ma doktorantów. Do tego jesteśmy 50 lat za Pajetami w tej tematyce, a jeszcze dodatkowo stypendium doktoranckie to gówno, a jeszcze dodatkowo, co zdolniejsi naukowcy stąd spierdalają, bo ani kasy ani warunków na ambitniejsze projekty nie ma. I tyle. Po 30 latach bajerowania, jakim to my Tygrysem jewropy nie jesteśmy, na horyzoncie czai się "sprawdzam" i może bardzo boleć.

@kitty95 o ile jest stypendium bo to kiedyś nie było takie pewne, w mniejszych krajach takich jak Dania to doktorantami

często są chińczycy bo tam jest kultura pracy od 9 do 9 przez 6 dni w tygodniu

Zaloguj się aby komentować