Dobra pogoda na prace na wysokości
#heheszki #budownictwo #budowadomu

Dobra pogoda na prace na wysokości
#heheszki #budownictwo #budowadomu

@kitty95 Podest na podwoziu samochodu to do 11m/s nie wiem jak nozycowe i te na teleskopie, ale raczej mniej bo nie mają podpór i muszą na poziomym stać. Dzisiaj bylo 20m/s więc żaden by nie był bezpieczny, ale żerdź ŻN12/200 wg Enei jest spoko i masz wejść w slupowłazach i podwiązać przewód, wymienić izolator, wymieniać zlamany słup w lesie i wiele innych podobnych. Na deser dodam, że ZULowcy w taką pogodę nie pracują.
Na dachu to co najwyżej paprochy do oka wlecą, nic więcej.
Zaloguj się aby komentować