@nobodys kurde zapomniałam ci finalnie odpisać o tym 😛
Jak najbardziej można przyjechać na gotowe, ale można też czymś wspomóc 😉
Czego będzie brakowało na pewno to dopiero w piątek będę w stanie powiedzieć o ile to nie za późno
Na ten moment myślę że przydałoby się jakieś niewielkie oświetlenie na wszelki wypadek, w postaci lampki LED czy coś bo przy tej wiacie może być ciemno
Jeśli będziesz na pewno to mogę też powierzyć odpowiedzialne zadanie w postaci przyniesienia zastawy stołowej o której wspomniałeś xd tzn wiadomo, jednorazówki 😛
Myślałam też o jakichś chipsach i ciasteczkach
Ale to jak wolisz, jak ci wygodnie
Co do stolika to ja planowałam coś zakupić, ale jak masz jakiś i możesz zabrać to super 😀 pytanie tylko czy duży bo pod tą wiatą to ten stolik za duży nie jest