Czytam raport i nie dowierzam. Mimo ujowego lata, suszy i czesciowego zalania pola mamy zysk. I to nie byle jaki.
No to drodzy wspoluzytkownicy mam do was pytanie - na co wydac zysk.
#rolnictwo #ankieta

Czytam raport i nie dowierzam. Mimo ujowego lata, suszy i czesciowego zalania pola mamy zysk. I to nie byle jaki.
No to drodzy wspoluzytkownicy mam do was pytanie - na co wydac zysk.
#rolnictwo #ankieta

@AdelbertVonBimberstein tez biore to pod uwage ale generalnie wokolo to kazdy ma chmiel, tytex i pszennice/pszenżyto. Podeslalem na centrale (xd) wyniki ankiety i chyba pojdzie to jeszcze inaczej - kombajn w leasing i 30ha pod uprawy ale nie pod kontrakt chmielowy a pod cos innego. Burza mózgów trwa
@Cybulion z jakimś instytutem musisz się dogadać a pierwsza uprawa oczywiście w Konopnicy xD https://biohemp.pl/pl/blog/uprawy-medycznej-marihuany-w-polsce-poprowadzi-ibprs/
Bardzo dużo leci z Portugalii, co ciekawe podobno z uprawy outdoor.
@LondoMollari
Traktory też to mają i używa się powszechnie do siania, bronowania itd.
Objezdżdza się pole dookoła, program sprawdza sobie położenia z GPS i proponuje trasy. Odpala się i jak masz jakieś słupy i inne przeszkody to korygujesz. Program zapamiętuje i następnym razem już sam jeździ.
Ale tych systemów jest dużo.
Mojq wiedza pochodzi z yt z filmików polskich rolników xD
Zaloguj się aby komentować