Yes_Man★Liderw Sowie Uniwersum2025-04-24T00:11:55+02:0034@bori @Dziwen @entropy_ @bojowonastawionaowca @pingWIN #perypetiedziwena #hejtomeme3410Udostępnij
cebulaZrosolu2025-04-24T00:17:51+02:009@Yes_Man jak widzę te anteny to aż mi się reklama przypomniała :) https://www.youtube.com/watch?v=vkl0_9nM2Ks
PanNiepoprawny★2025-04-24T01:10:17+02:006@cebulaZrosolu marketingowców mieli dobry. Szkoda, że nie browarników
Byk★2025-04-24T05:54:02+02:007@PanNiepoprawny w czasach tamtej reklamy piwo było niezłe, później się popsuło...
sireplama★2025-04-24T09:02:52+02:003@Yes_Man nie... Delikatne kuracje nie pomogą, to trzeba kwasem wypalić - Kielecki jak nic ^^